Hashimoto? Bez paniki!

05.03.2018

Hashimoto! Większości osób, u których zdiagnozowano tę chorobę, zagląda strach w oczy. To oczywiste, bo przecież strach ma wielkie oczy. Tymczasem pacjent, który zostanie należycie poprowadzony przez doświadczonego lekarza, może bez przeszkód wieść aktywne, pełne uroków życie.

Bez paniki zatem. Z pewnością wiedza jest najlepszym lekarstwem na strach. Taką wiedzą dysponuje dr n. med. Urszula Sanocka, która w Warsaw Medical Center z wielką empatią dzieli się nią z zagubionymi nieco pacjentkami (to one chorują zdecydowanie częściej, chociaż oczywiście mężczyźni, także mogą oczekiwać na fachowe medyczne wsparcie).

Co zatem robić? Przede wszystkim zaufać doświadczonemu lekarzowi, pod żadnym pozorem nie należy polegać na samodiagnozie opartej na internetowych doniesieniach. Etiologia autoimmunologicznej choroby jest na tyle złożona, że bez wieloletniego doświadczenia w leczeniu dolegliwości, bez fachowej wiedzy medycznej - można w prosty sposób zabrnąć w ślepą uliczkę, w której trudno będzie znaleźć drogę odwrotu.

Evidence based medicine to podstawa racjonalnego leczenia, które wcale nie musi oznaczać pasma wyrzeczeń i codziennych uciążliwości. Paradoksalnie mapa drogowa, drobiazgowo opracowana przez specjalistę – lekarza, może przynieść nie tylko lepszą kondycję fizyczną, ale i zdecydowaną poprawę sfery psychicznej i to w stosunku do wielu ludzi zdrowych. Jak to możliwe? Ano dlatego, że osoba z rozpoznaną chorobą Hashimoto powinna bez wahania przystąpić do wielkiej rodziny, której członkowie stawiają sobie za zasadniczy cel – wieść zdrowy tryb życia. Zatem proces leczenia można przyoblec w modny przecież sposób postępowania, mającego na celu ogólną poprawę kondycji organizmu.

Jest duża szansa na to, aby kobiety i mężczyźni, doświadczeni chorobą Hashimoto, skutecznie rozprawili się z: otyłością, brakiem energii, sennością, apatią. Jednak zawsze blokiem startowym ku zdrowiu musi być spotkanie z doświadczonym lekarzem, który na podstawie dokładnych wyników badań: przeanalizuje wszelkie zagrożenia, określi sposób leczenia i ustali optymalną ścieżkę wyjścia z chwilowego kryzysu.

 

Uwaga, zmagając się, z wciąż do końca nierozpoznaną, chorobą Hashimoto - warto przeprowadzić konsultacje u najlepszego specjalisty, a takim jest, przyjmująca w Warsaw Medical Center, endokrynolog dr n. med. Urszula Sanocka. Uwaga, koszt wizyty to tylko 100 zł (przy ograniczonej puli miejsc). W połączniu z konsultacją można w Warsaw Medical Center zrealizować specjalistyczne badanie diagnostyczne USG w kierunku choroby Hashimoto - co ważne - w wyjątkowo niskiej cenie 60 zł (w ramach limitowanego programu diagnostycznego).

Warto przeczytać:
Hashimoto, żelazna ścieżka postępowania
Dziewczyny Hashimoto
Nigella indica w zwarciu z Hashimoto

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę