Dziewczyny Hashimoto

15.03.2018

W Polsce na Hashimoto choruje ok. 700 tys. osób. Przypadłość kilkukrotnie częściej dotyka kobiety. To oczywiste, że wśród zmagających się z dolegliwością są także osoby z pierwszych stron gazet. Niektóre z nich mówią otwarcie o przypadłości.

Taka otwartość ma znaczenie dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że choroba degraduje ich całe życie. Prawda jest inna. Oto przykłady.

Anna Kalczyńska, dziennikarka i prezenterka, mama trójki dzieci. Ma kilka prostych rad wypróbowanych na własnym organizmie. - Trzeba dużo spać, dużo się przytulać, być z najbliższymi, jak najwięcej się śmiać i być blisko natury, najlepiej Kinga Rusin (źródło FB)

w cieple i w słońcu – wylicza Anna Kalczyńska.

O swoim życiu z Hashimoto otwarcie mówią także: Kayah, Maffashion, Karolina Szostak, Gigi Hadid.

Zwierzenia Kingi Rusin są wyjątkowo optymistyczne. - Przetestowałam przepisy, stworzyłam własne kosmetyki i zastosowałam dobre rady. Rezultat? Nigdy nie czułam się w swoim ciele lepiej! – napisała znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna w książce "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”.

Modelka Marta Dyks, która przyznaje, że teoretycznie pierwsze, co powinna zrobić, to podejrzewać tę chorobę, a w ogóle o tym nie myślała. Większość z objawów chorzy wiążą z trybem życia, pracą, dietą.

U Marty Dyks terapia przyniosła pożądane efekty. Mówi ona: odzyskałam radość, energię, siłę, pogodę ducha, śpię o wiele krócej i jestem wyspana, w ciągu dnia nie przysypiam gdzie popadnie, biorę leki, bo bez nich byłoby kiepsko.

Warto pamiętać o wskazówkach Marty Dyks, która przekonuje do zrobienia nie tylko badań hormonów, ale także USG tarczycy. Najważniejsza jednak jest wizyta u endokrynologa, bo nie wolno samemu interpretować wyników badań - mówi modelka.

Taką wizytę można zrealizować w Warsaw Medical Center. Przyjmje tutaj Państwa endokrynolog dr n. med. Urszula Sanocka.  Uwaga, koszt wizyty to tylko 100 zł (przy ograniczonej puli miejsc). W połączniu z konsultacją można w Warsaw Medical Center zrealizować specjalistyczne badanie diagnostyczne USG w kierunku choroby Hashimoto - co ważne - w wyjątkowo niskiej cenie 60 zł (w ramach limitowanego programu diagnostycznego).

 

Warto także przeczytać:
Hashimoto? Bez paniki!
Hashimoto, żelazna ścieżka postępowania
Nigella indica w zwarciu z Hashimoto

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

Zapraszamy na fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt

,
,
,
Warsaw Medical Center
Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Wynalazek 4, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, nr konta: 23 1090 1753 0000 0001 3398 2481

Dział kadr i księgowości

Beata Boruta
faks 22 201 07 74

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek
faks 22 201 07 74

Dział techniczny

Damian Konopko
faks 22 201 07 74

Lokalizacja

Dojazd do Warsaw Medical Center. Tramwaje: 17, 18, 31 (przystanek Wynalazek UWAGA ze względu na remont ul. Marynarskiej - tramwaje nie kursują, w zamian funkcjonuje zastępcza komunikacja autobusowa Z1). Autobusy: 165, 189, 317, 365, 401, 504 (przystanek Postępu). Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę