Przedstawiciele Alliance for Innovation w WMC

21.07.2020
Autor: WMC

Są wizyty kurtuazyjne, okolicznościowe, grzecznościowe. Ta była przede wszystkim robocza – przedstawiciele fundacji Alliance for Innovation odwiedzili Warsaw Medical Center, aby na miejscu określić możliwe formy współpracy pomiędzy naszą lecznicą a amerykańskimi ekspertami ze świata medycyny.

Przedstawiciele AFI w WMC

To cenny kontakt i cenna wymiana doświadczeń, bo Alliance For Innovation jest liczącą się organizacją pozarządową non-profit, która została założona w celu mobilizowania do ścisłej kooperacji amerykańskie i polskie podmioty funkcjonujące m.in. w branży medycznej. Cieszymy się, że po stronie polskiej takim partnerem stało się Warsaw Medical Center.

Warto wspomnieć, że ostatnio AFI wiele wysiłku włożyło w koordynacje działań zmierzających do wsparcia Polskiej Narodowej Strategii Walki z Rakiem. Inicjatywę tę realizowano  z udziałem Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Inną aktywnością AFI w ostatnich miesiącach była koordynacja (wspólnie z Cobin Angels) zakupu odzieży ochronnej (maski, kombinezony, gogle) dla szpitali i oddziałów onkologicznych w całym kraju.

Mamy nadzieję, że wizyta przedstawicieli AFI w Warsaw Medical Center przyniesie korzyści w postaci wymiany doświadczeń pomiędzy polskimi a amerykańskimi przedstawicielami medycznego świata nauki, a w dalszej perspektywie - korzyści także dla pacjentów naszej lecznicy.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę