Dr hab. n. med. Artur Stolarczyk oczyma pacjentów

29.06.2020
Autor: WMC

Co jest ważne w pracy lekarza? Liczba wyleczonych pacjentów? Uznanie i poważanie w środowisku? Naukowe dokonania? Na pewno tak. Z kilku powodów najcenniejsza jest jednak wdzięczność pacjentów. Ta bowiem wiele mówi o profesjonalizmie lekarza, ale także o jego empatii, o szczególnym podejściu do osób szukających pomocy medycznej. Nie jest łatwo wyzwalać pozytywne emocje w sytuacji, gdy szwankuje zdrowie, gdy pojawia się niepokój o przyszłość, gdy chorobie towarzyszą niedogodności, często ból.

Pokaźny zestaw opinii na temat pracy, współpracującego z Warsaw Medical Center, dr. hab. n. med. Artura Stolarczyka – chirurga ortopedy widnie na portalu znanylekarz.pl. Jedne z nich są dobre podczas gdy drugie … bardzo dobre lub szczególnie dobre. Nie dziwi nas to, bo obserwujemy na co dzień rezultaty pracy doktora Artura Stolarczyka, po prostu na co dzień towarzyszymy jego pracy.

Cieszymy się, że autorami tych pozytywnych opinii są pacjenci WMC. Postanowiliśmy zamieścić kilka z ponad setki opinii, które uwidocznione są na portalu znanylekarzpl. Ważne, że autorzy wpisów są systematycznie weryfikowani, zatem ewentualny zarzut o „reżyserowanie” treści jest w tym przypadku nietrafiony.

Wybraliśmy tylko te opinie, które są sygnowane przez osoby leczone w WMC. Mieliśmy wyjątkowo proste zadanie, nie musieliśmy recenzować wpisów, aby udowodnić prostą tezę: Artur Stolarczyk to urodzony ortopeda, urodzony lekarz, to wypróbowany przyjaciel osób będących w potrzebie.

***
Monika
Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za profesjonalnie wykonaną operację biodra. Pan doktor dokładnie wyjaśnił mi jak będzie przebiegał zabieg i dodał mi wiary w to, że wszystko później będzie dobrze i będę mogła znowu wrócić do pracy w zawodzie. Wspaniały lekarz i człowiek, jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam każdemu z całego serca.

Alicja
Lekarz, który dużo wyjaśnia i równocześnie słucha pacjenta. Jest zaangażowany, aby pomóc przed operacją i po operacji. Jest wyjątkowym lekarzem, któremu zależy na pacjencie.

Piotr P.
Pan doktor postawił diagnozę, dał skierowania na wszystkie potrzebne badania oraz recepty. Opisał kiedy i co robić, aby wykluczyć możliwe przyczyny mojego problemu. Odpowiedział na wszystkie pytania.

M.S.
Pan Doktor operował mnie po ciężkim wypadku i zrobił to perfekcyjnie. Żadnych powikłań, sprawność nogi nie ucierpiała w żaden sposób. Każda konsultacja od 3 lat jest skrupulatnie przeprowadzana. Lekarz pełen profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Ewa
Bardzo profesjonalnie, z wielką życzliwością i spokojem Pan Doktor omówił problem dotyczący schorzenia oraz zaproponował alternatywną metodę leczenia.

Ilona T.
Bardzo miły konkretny lekarz. Od razu powiedział mi żebym szykowała się na operację. Fantastyczny. Polecam każdemu.

Marzena Jankowska
Świetny specjalista, empatyczny. Pełny profesjonalizm. Zbadał, wysłuchał, obejrzał rtg i skierował na operację. Mam nadzieje, że pomoże mi i zoperuje kolano i ulży mi w bólu. Jestem zadowolona z wizyty. Wzbudza zaufanie i szacunek.

Dariusz Starzyński lat 62
Niesamowite doświadczenie przy stole operacyjnym i w kontaktach z pacjentami. Pełna moja satysfakcja. Dziękuję, a wszystkim zainteresowanym endoprotezami kolan i bioder z czystym sumieniem gorąco polecam.

Bogdan Brzostek
Wizyta sprawia pacjentowi radość. Pan doktor bada szczegółowo i dokładnie. Wywiad przeprowadzony wnikliwie. Ma czas, aby wysłuchać pacjenta. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie aspekty choroby i leczenia. Pan doktor jest miły serdeczny.

elizazakowska235
Niezwykły lekarz, człowiek. Wiedza, profesjonalizm, empatia. Konkretny, opanowany. Specjalista godny polecenia.

A.C.
Jestem zadowolony z przebiegu konsultacji, zostałem dokładnie poinformowany o czekający mnie zabiegu.

Czesława Urbańska
Konkretny, bezpośredni, profesjonalista. Należy mieć aktualne prześwietlenia. Polecam.

Marcin Dziechciarski
Doktor Stolarczyk to profesjonalista w każdym calu, do tego ma świetne podejście do pacjenta. Udziela konkretnych porad w sposób zrozumiały dla pacjenta. Już po krótkiej rozmowie da się odczuć, że mamy do czynienia ze specjalistą z ogromnym doświadczeniem. Doktor błyskawicznie rozpoznał mój problem. Zaproponował, że przeprowadzi operację oraz rozwiał moje wątpliwości przed podjęciem tak poważnego kroku. Dzisiaj jestem ponad miesiąc po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego, w trakcie rehabilitacji. Właśnie odbyłem wizytę kontrolną po operacji, podczas której dostałem wytyczne do dalszego postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora każdemu kto ma problemy ortopedycznej natury.

Bożena
Bardzo kompetentny lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Budzi zaufanie. Diagnoza trafna i szybka. Polecam wszystkim pacjentom.

Grzegorz K.
Bardzo miło, ciepło z wspaniałym klimatem wyjaśnień i zarazem wysłuchań dolegliwości w kolanach. Bardzo rzeczowy lekarz bez tzw. koloryzowania, lecz z przekazaniem w sposób zrozumiały pacjentowi jego dalsze postepowanie i drogę do wyleczenia lub zaleczenia dolegliwości.

Piotr-dr
Fachowiec. Jako nieliczny przegląda dokumentacje, jeszcze zbada. Porozmawia o historii schorzenia. Zaproponuje nowe badanie jeśli jest zbyt stare. Porozmawia o formę leczenia lub zabiegu, by wyjaśnić co i jak. Polecam

Joanna Durka
Świetny lekarz, empatyczny, kulturalny i życzliwy. Sprawnie przeprowadził badanie niezwykle bolącego kolana i precyzyjnie wskazał ścieżkę postępowania terapeutycznego. 5 gwiazdek!

Tomasz Korpak
Punktualność - przyjęty zostałem kilka minut przed ustaloną godziną. Gabinet opuściłem klika minut po "przydzielonym" czasie. Niby nic, ale który z lekarzy wydłuża wizytę? Dla pacjenta to szalenie ważne, że ktoś się nim rzeczywiście interesuje.
Kompetentność - lekarz rzeczowy i ewidentnie znający się na swoim "rzemiośle". I co najważniejsze - potrafiący jasno określić dalszą ścieżkę postępowania. Po prostu konkretny: "diagnoza - leczenie". Empatia. Rzadkość na tym "rynku", ale nie w tym gabinecie. A jednak można. Zdecydowanie polecam.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę