Termolezja rozprawia się z bólem na długi czas

19.07.2020
Autor: WMC

Termolezja, w konfrontacji z operacją w obszarze kręgosłupa, jawi się jak spacer w porównaniu do maratonu. Spacer, który wymaga jednak niesłychanej precyzji w wykonywaniu kolejnych kroków.

Termolezja w Warsaw Medical Center

A zatem nawiązując do spaceru chodzi tu o precyzyjne określenie miejsc, w których muszą być umiejscowione elektrody. Istotną wagę ma nawet pojedynczy milimetr, zatem to oczywiste, że przed-, w trakcie i po koagulacji rozwój sytuacji śledzi chirurg na monitorach sprzężonych z aparaturą rtg. To dodatkowe zabezpieczenie, bo wiedza i umiejętności medyka gwarantują, że elektrody są umieszczone prawidłowe, a dawka impulsów zawsze jest optymalna. 

Jak wygląda zabieg termolezji w Warsaw Medical Center można zaobserwować na krótkim filmie poniżej, a więcej informacji w kolejnym materiale.

Cały zabieg trwa ok. 20 minut, w trakcie którego pacjent powinien odczuwać jedynie delikatne mrowienie. Po zakończonej procedurze chory – przy braku przeciwskazań - może opuścić lecznicę, praktycznie z dnia na dzień powracając do pełnej aktywności ruchowej. Oczywiście pewne łagodne dolegliwości bólowe mogą się w miejscach wprowadzania elektrod pojawić, a to chociażby z tego powodu, że ich temperatura w trakcie przewodzenia impulsów sięga 80 -90 st. Cel.

Zabiegi termolezji w Warsaw Medical Center wykonuje rutynowo dr Jurji Kseniuk.

Więcej informacji: recepcja Warsaw  Medical Center umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176 recepcja@wmcenter.pl

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę