O nas

O nas

Pacjent w Warsaw Medical Center może czuć się wyjątkowo bezpiecznie. Dlaczego? Najważniejsze jest to, że pracujemy w grupie wyśmienitych specjalistów, którzy umiejętności i bogate doświadczenie zawodowe łączą z wyjątkową empatią wobec każdej leczonej w WMC osoby.

  • WMC to opieka roztaczana wyłącznie przez najlepszych specjalistów, którzy doświadczenie i prestiż zdobywali pracując w najlepszych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą.

  • WMC to szybkie wprowadzanie najskuteczniejszych metod leczenia, takich które nie są jeszcze powszechnie dostępne nie tylko w Polsce, ale i innych krajach regionu.

  • WMC to żelazne standardy postępowania w zakresie procedur medycznych i realizowanie innych zadań im towarzyszących w taki sposób, aby ograniczyć do minimum np. zdarzenia niepożądane.

  • WMC to utrzymywanie najwyższych standardów pracy lekarzy i personelu pomocniczego, dzięki którym pacjent na każdym kroku będzie czuł, iż pozostaje pod troskliwą opieką.

  • WMC to sprzęt medyczny najwyższej jakości, ten wykorzystywany zarówno w zakresie diagnostyki, jak i ten służący podczas zabiegów chirurgicznych. Dzięki temu w WMC realizowanie są procedury medyczne gdzie indziej trudne lub wręcz niemożliwe do przeprowadzenia.

  • WMC to szybki powrót do zdrowia lub niezawodne spełnienie oczekiwań w zakresie medycyny estetycznej - co ważne - w niemal domowych warunkach, w atmosferze życzliwości i poczuciu bezpieczeństwa.

Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę