Careers in White po raz drugi w Warszawie

19.11.2019
Praca dla lekarzy

230 tys. lekarzy i lekarzy dentystów brakuje w Europie - podaje serwis europeandatajournalism.eu. To niekomfortowa sytuacja dla pacjentów, bo ocenia się, że taki deficyt sprawia, iż 14 osób na 100 chorych nie ma szans na skuteczne leczenie. To z kolei powinno tworzyć komfortowe warunki pracy dla osób leczących, bo na ich fachową pomoc czekają praktycznie w każdym zakątku Europy. Który zakątek wybrać? Na to pytanie lekarze i lekarze dentyści mogą uzyskać rzeczową odpowiedź, biorąc udział w Medycznych Targach Pracy - Careers in White (23 listopada w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Zielna).

Ci, którzy aktywnie chcą oddziaływać na własną ścieżkę kariery zawodowej, którzy uważają, że misja nie zawsze musi oznaczać wyrzeczenia materialne - zapewne uznają, że warto w sobotę 23 listopada 2019 r. pojawić się między godz. 11.00 a 16.00 w Centrum Konferencyjnym Zielna (róg Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej).

Na zdeterminowanych, zdecydowanych, ale także na zastanawiających się nad celowością zmiany miejsca zatrudnienia czekać będą reprezentanci pracodawców. Oczywiście każdą z ofert należy rzeczowo przeanalizować, ale już niekoniecznie przyjąć. Niezdecydowani i poszukujący będą mieli podczas Medycznych Targów Pracy doskonałą okazję, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki jakie są formalności przy zatrudnianiu w konkretnym państwie unijnym, ale także poza UE, porozmawiać z tymi, którzy już wcześniej skorzystali z szansy i podjęli nieraz spektakularne wyzwania zawodowe, a teraz chcą podzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

Careers in White ma oferty pracy dla lekarzy specjalistów, osób będących w trakcie specjalizacji oraz lekarzy dentystów, ale także dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, farmaceutów i reprezentantów pokrewnych zawodów medycznych.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających MTP jest bezpłatny.
MTP organizowane są po raz drugi w Polsce, ale wcześniej gościły już m.in. w: Grecji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

Co: Medyczne Targi Pracy
Gdzie: Warszawa Centrum Konferencyjnym Zielna (róg Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej).
Kiedy: 23 listopada od godz. 11.00 do 16.00

Rejestracja tutaj

Przypomnijmy, że pierwsze Medyczne Targi Pracy - Careers in White odbyły się 26 maja 2018 r. w Novotelu Warszawa Centrum

 

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę