Spodziectwo gwiazdy rapu Lil Dicky

28.05.2020
Spodziectwo Lil Dicky

David Andrew Burd, bardziej znany fanom rapu na całym świecie pod pseudonimem Lil Dicky bez ogródek mówi o swoich zmaganiach ze spodziectwem w serialu komediowym Dave. To wyjątkowa lekcja dla osób, które doświadczają takich samych doznań co gwiazda młodzieżowej muzyki. To także nauka dla rodziców, którzy wiedzą, że ich dziecko urodziło się ze spodziectwem.

Komediowy serial bije rekordy popularności w USA i Wielkiej Brytanii. W filmie chodzi o to, że neurotyczny chłopak po dwudziestce pewnego dnia dochodzi do wniosku, iż jego przeznaczeniem jest bycie jednym z najlepszych raperów wszech czasów. Do swoich wyobrażeń o przyszłości przekonuje najbliższych przyjaciół, ponieważ chce z ich pomocą podbić cały świat.

Hitowy sitcom o białym żydowskim raperze w świecie hip-hopu to nie tylko zabawna historia o karierze wyznaczonej setkami milionów wyświetleń utworów na YouTube. Obraz przekazuje prawdę o doznaniach młodego mężczyzny dotkniętego spodziectwem, który porzucił pracę jako copywriter reklamowy, aby zostać raperem po tym, jak jego utwór Ex-Boyfriend osiągnął w ciągu doby 1 mln wyświetleń na YT.

Lil Dicky bez ogródek przyznaje: ze spodziectwem zmagam się każdego dnia. W końcu musiałem wyjawić publicznie jakie są moje ograniczenia, co stanowi wyzwanie mojego życia. - Większość widzów ocenia, że opisywana przeze mniej sytuacja jest żartem. Nic podobnego opowiadam prawdziwą historie mojego życia naznaczonego takim a nie innym penisem – wyjawił znany muzyk. - Chciałem, aby serial był jak najbardziej realistyczny wynikał z mojego niełatwego doświadczenia – dodał.

Spodziectwo, jak mało które schorzenie, może wpłynąć na psychikę chorego dziecka, chłopaka, mężczyzny. Pomoc medyczna jest jednak realna. można ją otrzymać w Warsaw Medical Center.

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 19.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę