The Rolling Stones i Katy Perry wybrali masaż gryzący

04.07.2018
Fizjoterapia na tatuaż foto: pixabay

Nie tylko oni, bo Dorothy Stein przyjmuje w swoim gabinecie wiele gwiazd amerykańskiego show biznesu, które kuszą się na bardziej niż niekonwencjonalny sposób prowadzenia zabiegów masażu poprzez ….gryzienie.

Stein początkowo nie pobierała opłat za gryzienie amerykańskich gwiazd, po prostu w ten sposób “zarabiała” na bilety wstępu na ich koncerty. Tak było w latach dziewięćdziesiątych XX w. Stopniowo stała się na tyle znana wśród muzyków i gwiazd Hollywood, że jej sławni pacjenci nie mieli nic przeciwko płaceniu za ekscentryczne usługi.

“Masażystka” ma na liście swoich klientów takie nazwiska, jak Kanye West, Katy Perry czy Simon Cowell, a także członków kultowego zespołu The Rolling Stones, a więc osoby, które na brak pieniędzy nie narzekają. Cennik jej usług - mimo to - nie jest wygórowany ok. 150 USD za sesję masażu.

Dorothy Stein koncentruje się w pracy na plecach, ale nie oszczędza także szyi i ramion. Przyznaje, że na specjalne życzenie może posunąć się także do pośladków.

Tak zwana dr Dot twierdzi, że jej niekonwencjonalny masaż przez ukąszenia stymuluje krążenie krwi w organizmie w podobny sposób jak to następuje po postawieniu baniek. Nie każdy jest przekonany o zbawiennym wpływie jej działania. Dr Holly Phillips, autorka książki "The Exhaustion Breakthrough", zgłosiła obawy dotyczące ryzyka infekcji, o ile oczywiście Stein przypadkowo przesadzi z gryzieniem. - Ok. 15 proc. ran powstałych w wyniku ukąszenia zainfekowanych jest chorobotwórczymi bakteriami - uważa oponentka dziwnych masaży.

Dr Dot występowała niedawno w telewizyjnym programie ITV This Morning, gdzie pokazała na żywo swoją technikę gryzienia. Nie trudno zgadnąć, że opinie widzów były mieszane. Na Twitterze przeważały negatywne oceny. "Dlaczego chciałbyś mieć usta nieznajomego i ślinę na plecach? O niee” - pisali zgorszeni internauci.

W poradni fizjoterapii Warsaw Medical Center realizowanych jest wiele terapii, w których stosowane są masaże. Oczywiście tylko takie, które mają mocną, uznaną pozycję w świecie medycyny.

Wszystkich, których zdrowie, ale i stan samopoczucia tego wymagają - mogą skorzystać z wielu zabiegów, oferowanych przez poradnię fizjoterapii WMC. Terapie realizowane są przez doświadczonych i znakomicie wykształconych fizjoterapeutów, oczywiście no co dzień współpracujących z lekarzami wnikliwie oceniającymi stan zdrowia pacjenta.

Zabiegi realizowane są w komfortowych warunkach, bez kolejki i bez stresu, Szczegóły: od pon. do piąt. od 8.00 do 20.00 tel. 608 006 106, 608 006 108, recepcja@wmcenter.pl

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

Zapraszamy na fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 608 006 106, 108

,
,
,
Warsaw Medical Center
Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Wynalazek 4, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, nr konta: 23 1090 1753 0000 0001 3398 2481

Dział kadr i księgowości

Beata Boruta
faks 22 201 07 74

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek
faks 22 201 07 74

Dział techniczny

Damian Konopko
faks 22 201 07 74

Lokalizacja

Dojazd do Warsaw Medical Center. Tramwaje: 17, 18, 31 (przystanek Wynalazek). W tej chwili jest to najlepszy dojazd ze względu remontowaną ul. Marynarską. Autobusy: 165, 189, 317, 365, 401, 504 (przystanek Postępu). Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę