Poradnia otorynolaryngologiczna

Mamy znakomite wyniki w rozwiązywaniu wielu złożonych problemów laryngologicznych. Przeprowadzamy m.in. cewnikowanie endoskopowe zatok. Wyspecjalizowaliśmy się w precyzyjnym – i co ważniejsze – niezwykle skutecznym zwalczaniu stanów zapalnych poprzez umiejscowienie w zatoce sitowej miniaturowego balonika ze sterydowym lekiem. Zabiegi te realizowane były w WMC jako jedne z pierwszych w Polsce.

Oczywiście zapewniamy na wstępie drobiazgową diagnostykę. To ważne, bo ponad 4,5 mln dorosłych Polaków zmaga się z zapaleniem zatok, a połowa z nich nie ma świadomości, że tam właśnie tkwi przyczyna ich dolegliwości.

Konsultacje
dr n. med. Dorota Kapiszewska - Dzedzej - specjalizuje się w leczeniu zaburzeń drożności nosa, zatok, krtani, a także chrapania i bezdechu.

dr n. med. Marta Held - Ziółkowska - specjalizuje się w leczniu zaburzeń zatok, nosa, gardła.

lek. med. Igor Aleksandrowicz Anurin – specjalizuje się w chirurgii endoskopowej zatok, chirurgii plastycznej podniebienia miękkiego. 

Masz pytanie? Napisz do nas.
Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy. Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 23 1090 1753 0000 0001 3398 2481

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę