Spodziectwo: nie musisz być sam

21.04.2018

Najpiękniejsza chwila w moim życiu? Gdy mogłem na piasku wypisać moczem swoje imię - śmieje się uczestnik forum skupiającego osoby ze spodziectwem. Wśród nich wielu jest pacjentów, tych zarówno przed, jak i po leczeniu operacyjnym.

Być może nie dla wszystkich, ale dla dużej grupy osób, zmagających się z przypadłościami wynikającymi ze spodziectwa, możliwość wymiany myśli, szansa podzielenia się troskami, ale i codziennymi radościami - znaczą wiele.

- Tylko dzięki internetowym kontaktom jesteśmy w stanie zweryfikować własne doświadczenia, wyciszyć się, gdy niepokojące objawy nie są powodem do zmartwień, innym razem być czujnym - w sytuacjach wydawałoby się błahych - wylicza James - aktywny uczestnik forum na Yahoo.

Takie fora zakładane są coraz częściej. Na jednym z nich James opisuje swoją historię.

- Gdy się urodziłem dostałem żeńskie imię, dopiero po trzech dniach ktoś powziął przypuszczenie, że mogłem nie być dziewczynką. Postanowiono zrobić badania DNA, które wykazały niezbicie, że moi rodzice mieli do czynienia z synem – relacjonuje James.

W wieku 24 lat mężczyzna wziął ślub z ukochaną dziewczyną, i chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, przez kilka lat nie uprawiali seksu. Młoda żona nie znała tajemnicy swojego małżonka, jednak w końcu musiało dojść do „konfrontacji”. Na szczęście prawda nie poróżniła małżeńskiej pary. Za namową kochającej kobiety mężczyzna poddał się serii operacji korygujących naturę. Udało się na tyle, że współżycie nie jest dla nich problemem.

Czy o tego typu intymnych kwestiach warto dzielić się ze współtowarzyszami niedoli? Zainteresowani twierdzą, że zdecydowanie tak.

Warsaw Medical Center chce pomóc w wymianie myśli wśród społeczności dotkniętej chorobą. WMC ma ku temu dobrą legitymację.

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę