Hashimoto, żelazna ścieżka postępowania

05.03.2018
Autor: WMC

Chorobę Hashimoto trudno jest zdiagnozować. Niespecyficzne objawy dla mniej doświadczonego lekarza mogą nie dawać  obrazu, który należałoby powiązać z problemami wynikającymi m.in. z niedoczynnością tarczycy.

W tej sytuacji ważne jest wykonanie odpowiednich badań. Uwaga jednak, poziom hormonów tarczycy we krwi może być jeszcze w normie, a w tkankach jest on już zbyt niski (tkankowa niedoczynność tarczycy). Bez wątpienia zasadne byłoby wykonanie także ukierunkowanych badań USG (można zrealizować je w Warsaw Medical Center).

To dopiero pierwszy krok, zaczynający proces leczenia. Odpowiedni zestaw badań powinien przeanalizować endokrynolog z dużym doświadczeniem. Taką osobą w Warsaw Medical Center jest dr n. med. Urszula Sanocka, która od lat z empatią traktuje każdego pacjenta – takie podejście stwarza duży komfort osobom chorym, które odwiedzą Warsaw Medical Center.

Ważniejsze jest jednak to, że dr n. med. Urszula Sanocka ma bogate doświadczenie w leczeniu poważnych chorób o podłożu endokrynologicznym. Doświadczenie to jest kapitałem, dzięki któremu osoby zmagające się z chorobą Hashimoto mogą mieć pewność, że podjęte leczenie przyniesie najlepszy rezultat. 

Uwaga, koszt wizyty to tylko 100 zł (przy ograniczonej puli miejsc). W połączniu z konsultacją można w Warsaw Medical Center zrealizować specjalistyczne badanie diagnostyczne USG w kierunku choroby Hashimoto - co ważne - w wyjątkowo niskiej cenie 60 zł (w ramach limitowanego programu diagnostycznego).

Warto przeczytać:
Hashimoto? Bez paniki!
Dziewczyny Hashimoto
Nigella indica w zwarciu z Hashimoto

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę