Warsaw Medical Center podwyższa standardy

06.01.2020
Autor: WMC

Warsaw Medical Center współpracuje z grupą uznanych specjalistów od lat znanych ze skutecznego leczenia Pacjentów. To z pewnością najważniejsze zadanie, które staramy się realizować z jak największą sumiennością. Cóż może być istotniejszego dla Pacjentów niż - dająca najlepsze efekty - terapia? Oczywiście nic, ale jest jeszcze coś, co czyni proces leczenia możliwie najmniej stresującym – profesjonalizm i duża dawka empatii ze strony pracowników pozamedycznych. To oni przecież z reguły mają pierwszy kontakt z Pacjentem.

WMC podwyższa standardy

Dla ponad 90 proc. leczonych osób niezwykle istotna jest łatwość komunikowania się z pracownikami ośrodka medycznego - tak wynika z analizy potrzeb Pacjentów, przeprowadzonej przez KIKO Business Solutions w ramach międzynarodowego projektu COMDENT.

Warsaw Medical Center wprowadził  najwyższe standardy obsługi Pacjenta, korzystając z profesjonalnych procedur opracowanych przez firmę medidesk. Jesteśmy pewni, że dzięki wdrożeniu precyzyjnych zasad, określających tryb obsługi Pacjentów (podczas kontaktów bezpośrednich i tych realizowanych za pośrednictwem łączy telefonicznych, ale także z udziałem komunikatorów funkcjonujących w sieci internetowej) zapewnimy najwyższą jakość współpracy z leczonymi u nas Osobami.

Mamy nadzieję, że wdrożone przez nas rozwiązania wpłyną na budowanie pozytywnego wizerunku Warsaw Medical Center w oczach naszych Pacjentów.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę