Filozofia fizjoterapii w Warsaw Medical Center

25.06.2018
Autor: WMC

Fizjoterapia w Warsaw Medical Center absolutnie nie jest dodatkiem do leczenia, jak to niestety często zdarza się w przypadku pacjentów, którzy korzystają z opieki zdrowotnej w ramach NFZ.

Fizjoterapia na najwyższym poziomie fot. pixabay

Osoba szukająca w Warsaw Medical Center wsparcia fizjoterapeuty oddaje się w ręce osoby, która nie tylko poprowadzi indywidualną terapię, ale dogłębnie przeanalizuje stan zdrowia pacjenta i w razie takiej konieczności - zadba o dodatkowe konsultacje.

To ważne, bo fizjoterapia zbyt często po prostu “się odbywa”, tymczasem nie o to przecież chodzi. Dla pacjenta najważniejsze jest to, aby praca fizjoterapeuty przyniosła maksymalny, możliwy do osiągnięcia efekt terapeutyczny.

W ten właśnie sposób traktujemy każdą osobę, która zgłosi się do Warsaw Medical Center m.in.: ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, kręgosłupa, która musi poddać się rehabilitacji ze względu na fakt przebytych zabiegów ortopedycznych (szczególnie w zakresie endoprotez), u których zdiagnozowano niepokojące zmiany w okolicy stawu żuchwowo - skroniowego, które zmagają się z obrzękami limfatycznymi, którą dręczą uporczywe mięśniobóle i nerwobóle, ale także każdą, której doskwiera na przykład cellulit.

Gwarantujemy, że w Warsaw Medical Center troskliwie zajmą się Państwa zdrowiem dwie znakomite specjalistki, o współpracę z którymi zabiegaliśmy od dawna. Udało się.

Dla mgr  Doroty Ślebiody ważne jest to, iż oddajemy w jej władanie nie tylko specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, ale że ma prawo, wręcz obowiązek, współpracować na co dzień z lekarzami przyjmującymi w WMC. To niezmiernie istotne, bowiem wiemy, że tylko uważna, dogłębna analiza oraz interpretacja wyników leczenia da mocną podstawę,aby zaufać przebiegowi realizowanej w WMC fizjoterapii.

Warsaw Medical Center jest tym miejscem, w którym dogłębnie analizujemy dolegliwości chorego i w zależności od postawionej diagnozy przygotowujemy optymalną ścieżkę fizjoterapii. Oczywiście respektujemy także skierowania od lekarzy, którzy uznali, że  fizjoterapia jest nieodzownym etapem procesu leczenia.

Warsaw Medical Center jest tym miejscem, w którym wspólnie z pacjentem analizujemy efekt realizowanych zabiegów i ćwiczeń i w razie takiej potrzeby rozważamy zasadność wprowadzenia przemyślanych korekt.

Takie podejście jest zgodne z zaleceniami Światowej Konfederacji Fizjoterapii (World Confederation for Physical Therapy – WCPT), według której fizjoterapia oznacza świadczenie usług mających na celu: rozwijanie, utrzymywanie i przywracanie pacjentom maksymalnych zdolności ruchowych i funkcjonalnych.

Masz problem? Skonsultujemy, doradzimy, pomożemy.

mgr Dorota Ślebioda poniedziałki i czwartki 10.00 - 18.00.

Zapisy, informacje: od pon. do piąt. od 8.00 do 20.00 tel. 608 006 106, 608 006 108, recepcja@wmcenter.pl

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę