Warsaw Medical Center: prekursor, lider i zaufany partner

25.04.2019
Autor: WMC

Warsaw Medical Center jest placówką wyjątkową na mapie prywatnych ośrodków medycznych, realizujących leczenie szpitalne i ambulatoryjne. Wyjątkową, nie z uwagi na najnowszej generacji sprzęt medyczny, w który wyposażone są sale operacyjne i specjalistyczne poradnie, nie ze względu na najwyższy europejski standard warunków pobytu hospitalizowanych pacjentów, nawet nie z powodu zespołu pracowników medycznych i pomocniczych systematycznie powiększanego o  najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

WMC pomocny pacjentom

Warsaw Medical Center wyróżnia się zdecydowanie czymś jeszcze – to, z pewnością trudne do wytłumaczenia w dwóch słowach dążenie do perfekcji w stosowaniu procedur medycznych. Dążenie to, nakreślone wręcz determinacją, daje pacjentom najwyższe poczucie bezpieczeństwa, przy niemal stuprocentowej skuteczności podjętego leczenia. To właśnie ta determinacja sprawia, że Warsaw Medical Center:
- stało się ośrodkiem referencyjnym w zakresie chirurgicznego leczenia spodziectwa u dzieci, a to ze względu na przeprowadzanie nawet kilkunastokrotnie większej liczby udanych zabiegów w porównaniu z innymi ośrodkami medycznymi w kraju;
- należy do liderów endoskopowego leczenia zatok (ma status jednego z prekursorów zabiegów laryngologicznych, polegających na umiejscowieniu w zatoce sitowej miniaturowego balonika ze sterydowym lekiem, w celu likwidacji uporczywych stanów zapalnych);
- jest miejscem, w którym konsultowani są pacjenci z najcięższymi schorzeniami neurologicznymi, także wówczas gdy fachowego wsparcia potrzebują najlepsi klinicyści, pracujący w wiodących medycznych ośrodkach uniwersyteckich w kraju;
- posiada bogate doświadczenie w zakresie neurochirurgii, szczególnie w leczeniu mikrochirurgicznym schorzeń w obszarze kręgosłupa, stosując - tam gdzie to możliwe i uzasadnione medycznie - zabiegi małoinwazyjne;
- realizuje leczenia schorzeń głowy i szyi oraz zaburzeń oddychania podczas snu (chrapanie i bezdechy senne) przy pomocy efektywnych, nowoczesnych technik medycznych wciąż w nieznacznym stopniu rozwiniętych na krajowym rynku usług medycznych;
- od lat z powodzeniem wykonuje zabiegi endoprotezoplastyki, zawsze z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów medycznych, to ośrodek wyspecjalizowany w endoskopowej naprawie łąkotek, więzadeł oraz w artroskopowych zabiegach stawów biodrowych.

Zakres świaczeń i ich jakość to zasługa kilkudziesięciu specjalistów, na stałe współpracujących z Warsaw Medical Center. Znakomita większość z nich to nazwiska praktyków, o których bez wahania można powiedzieć – są najlepszymi w kraju. Nic więc dziwnego, że każdego dnia WMC opiekuje się pacjentami nie tylko z Warszawy i okolic, nie tylko z najodleglejszych zakątków kraju, ale i z zagranicy. Dla przyjezdnych nie bez znaczenia jest usytuowanie WMC - kilka minut jazdy samochodem z lotniska i w bezpośredniej bliskości tras szybkiego ruchu, łączących stolicę z wieloma miastami w Polsce. Do wyłącznej dyspozycji zmotoryzowanych czeka przestronny, wydzielony parking. W szczególnych przypadkach służymy także własnym transportem, który realizowany jest profesjonalnie z pomocą wykwalifikowanego personelu, korzystającego z karetki będącej własnością WMC.

Dla większości hospitalizowanych pacjentów Warsaw Medical Center kojarzy się nie tylko ze skutecznym leczeniem, ale także z rodzinną atmosferą, którą tworzy opiekuńczy personel. Atmosferę tę kreują często nieuchwytne szczegóły, nawet tak z pozoru mało istotne jak znakomite domowe jedzenie.

Dla pacjentów pierwszy raz korzystających z usług WMC rękojmią rzetelności ośrodka może być certyfikat ISO 9001 w zakresie systemu zarządzania jakością oraz fakt, że lecznica spełnia rygorystyczne wymogi, umożliwiające wieloletnią realizację kontraktu NFZ.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę