Urologia i nefrologia dziecięca. Dlaczego warto zaufać WMC?

05.02.2019
Autor: WMC

Urologia i nefrologia dziecięca są obszarami medycyny, w których Warsaw Medical Center nie od dzisiaj ma znaczące osiągnięcia. WMC od lat należy do pierwszego szeregu jednostek, w których wykonano najwięcej w Polsce operacji spodziectwa u dzieci (dotychczas ponad 2 tys. zabiegów). To daje nam mocne podstawy, aby kroczyć w stronę coraz to efektywniejszych, nowoczesnych, ale sprawdzonych już na świecie - metod leczenia.

Urologia i nefrologia dziecięca w WMC

Warsaw Medical Center, które stara się jak najlepiej pomóc chorym, nierzadko cierpiącym dzieciom, widzi konieczność aktywnego uczestnictwa w procesie komplementarnego leczenia chorób układu moczowo-płciowego najmłodszych pacjentów. Takie podejście wiąże się przede wszystkim z odpowiednią diagnostyką (niestety nie zawsze i nie wszędzie dostępną). Tylko na podstawie rzetelnej oceny sytuacji można przeprowadzić – jeśli istnieje taka konieczność – skuteczny zabieg chirurgiczny. To ważne, bo niestety zdarza się i tak, że nawet poważne wady nie dają początkowo zauważalnych objawów. Te, przeoczone lub zignorowane, czasami uwidaczniają się - niestety - już na etapie ciężkich powikłań.


Andrzej Sawoni dyr. ds. medycznych Warsaw Medical Center 

Szczegółową diagnostykę, bezbłędne rozpoznanie i skuteczne leczenie mogą zapewnić doświadczeni specjaliści współpracujący z WMC..

Cel jest jeden - przywrócenie na twarzach rodziców i ich dzieci radosnego uśmiechu, nie zakłócanego ani strachem, ani bólem bezwzględnej choroby.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę