Strona Warsaw Medical Center, jakich niewiele

02.12.2017
Autor: Jan Nowak

Uruchomiliśmy nową stronę Warsaw Medical Center. W jakim celu? Jest ich kilka.

Chcemy być jak najbliżej naszych Pacjentów, pomóc im w pokonaniu lęków, obaw, jakie wyzwalać mogą dolegliwości - te zdiagnozowane i te, których przyczyny są wciąż zagadką, a które zagadką nie jest dla pracujących tutaj lekarzy. Stąd też strona WMC jest tak zaprojektowana, aby umożliwić łatwy i przyjazny sposób kontaktowania się Pacjentów z naszymi najlepszymi lekarzami i innymi sumiennymi pracownikami naszej lecznicy

Chcemy systematycznie dostarczać najnowszą wiedzę na temat osiągnięć medycyny krajowej i światowej, wiedzę którą na co dzień wykorzystujemy w Warsaw Medical Center.

Chcemy w końcu, i cel ten jest najważniejszy, wesprzeć naszych Pacjentów w znalezieniu najbardziej wartościowej pomocy medycznej, pomocy wyznaczonej mądrością i doświadczeniem lekarzy zajmujących się w Warsaw Medical Center procedurami, także tymi, które gdzie indziej – ze względu na poziom skomplikowania - nie są podejmowane.

Witamy zatem na nowej drodze ku zdrowiu, ale także ku nowym doznaniom, zapewnianym przez medycynę estetyczną. Witamy na drodze ku zadowoleniu i szczęściu.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę