Pacjent w WMC - najważniejszy

20.08.2020
Autor: WMC

Warsaw Medical Center jest ośrodkiem, w którym pacjenci mogą liczyć na wszechstronną pomoc medyczną. Truizm? W zasadzie tak, ale biorąc pod uwagę liczne sytuacje, opisywane ostatnio przez rozżalonych pacjentów, którzy pomimo pilnej potrzeby nie są w stanie dostać się do specjalisty, swobodny kontakt z lekarzem nie zawsze jest dzisiaj oczywistością.

Recepcja w WMC

Obawa przed koronawirusem, co prawda obniża chęć podjęcia leczenia, lecz w wielu przypadkach pilna potrzeba rozpoczęcia lub kontynuowania terapii zmusza do szukania fachowego wsparcia wśród lekarzy.

Na te potrzeby odpowiada Warsaw Medical Center. W naszym Centrum, przyjmujemy - w formie konsultacji lekarskich - pacjentów potrzebujących wsparcia w zakresie:
- endokrynologii,
- ginekologii,
- nefrologii,
- neurochirurgii,
- otolaryngologii,
- ortopedii,
- urologii,
- rehabilitacji.

Warsaw Medical Center od zawsze hołduje najwyższym standardom związanym z zabezpieczeniem pacjenta przed zakażeniem. Nie musieliśmy zatem wiele zmieniać, aby nasi pacjenci byli w WMC całkowicie bezpieczni.

Oczywiście, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu przed umówieniem wizyty u specjalisty przeprowadzamy niezbędny w dzisiejszych czasach wywiad. Mierzymy ciepłotę ciała po przybyciu pacjenta do WMC. Zapewniamy także środki dezynfekujące dla każdej odwiedzającej nas osoby.

Zapraszamy do umówienia konsultacji ze specjalistami. tel. 22 69 00 176

mail: recepcja@wmcenter.pl

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę