Neurochirurg Jurij Kseniuk przyjmuje w Warsaw Medical Center

31.03.2019
Autor:

Jeśli w ścieżce zawodowej neurochirurgia coś znaczą: wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie pracy w wiodących polskich szpitalach klinicznych, doświadczenie wzmocnione statusem chirurga „eksperta wizytującego”, doświadczenie uzupełnione laurami uzyskanymi w międzynarodowych konkursach na najbardziej wartościowe zabiegi chirurgiczne, które przyniosły spektakularne rezultaty terapeutyczne - to Jurij Kseniuk powinien być lekarzem spełnionym, lekarzem, który konsultuje i operuje pacjentów w Warsaw Medical Center. 

Jurij Kseniuk

Sposób w jaki opowiada o swojej pracy i wyzwaniach, których się podejmuje – daje pewność, że Jurij Kseniuk jest osobą o wyjątkowym dorobku zawodowym, wyznaczonym setkami przeprowadzonych skomplikowanych operacji chirurgicznych - i co ważne -  kończących się pełnym sukcesem terapeutycznym.

Jurij Kseniuk jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz AO Spine - międzynarodowej organizacji zrzeszającej chirurgów kręgosłupa z całego świata.

Główny obszar aktywności zawodowej: kompleksowa diagnostyka i zabiegowe leczenie patologii kręgosłupa.

Posiada bogate doświadczenie w leczeniu trudnych złamań kręgosłupa, w tym towarzyszące osteoporozie i szpiczaku. Ma równie duże doświadczenie w operacyjnym usuwaniu przepuklin krążków międzykręgowych metodą microdiscectomii z bardzo małego nacięcia skóry (1-1,5 cm!) przy zachowaniu ponadprzeciętnej skuteczności operacji. Zabieg może być przeprowadzony w znieczuleniu przewodowym (bez konieczności usypiania, intubacji i sztucznej wentylacji pacjenta), co znacznie podwyższa komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Wykonał wiele procedur korekcyjnych i naprawczych, często realizuje zabiegi po nieudanym leczeniu operacyjnym w innych ośrodkach.

Dwukrotny zwycięzca w międzynarodowym konkursie Vexim Rebalancing Spine, jako autor najbardziej spektakularnej terapii - modelowe przeprowadzenie leczenia, uhonorowane tytułem kliniczny przypadek miesiąca (marzec 2017 r. i maj 2018 r.).

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów i kongresów dotyczących tematyki chirurgii kręgosłupa, takich jak: AO Spine, Aesculap Academy, Polskiej Szkoły Chirurgii Kręgosłupa, Forum Chirurgów Kręgosłupa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Lwowie i Instytutu Neurochirurgii im. A. Romodanowa w Kijowie.

Szczegółowy zakres procedur medycznych, realizowanych przez Jurija Kseniuka, podajemy tutaj.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 19.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę