Można nam zaufać

13.11.2017
Autor: Jan Nowak

Dlaczego to właśnie w Warsaw Medical Center zgodnie pracuje grupa lekarzy o uznanym dorobku zawodowym, reprezentująca 14 obszarów wiedzy medycznej, grupa która wdraża - z dużym powodzeniem -  nowoczesne, a przy tym najbardziej efektywne procedury lecznicze?

W dużej mierze dlatego, że Warsaw Medical Center, myśląc o pacjentach, stworzyło idealne warunki rozwoju zawodowego lekarzom uznawanym za jednych z najlepszych w swoich specjalizacjach.

Członkowie zgranego zespołu WMC zapewniają, że w przyjaznych warunkach (stworzonych przede wszystkim z myślą o pacjentach), praca ta przynosi znakomite efekty, a przy tym – co nie jest bez znaczenia - znaczącą satysfakcję.

To do WMC nader często trafiają osoby z problemami zdrowotnymi, z którymi gdzie indziej nie potrafiono sobie poradzić. Lekarze otrzymują wsparcie od równie zaangażowanego w pracę personelu pomocniczego  i administracyjnego.

Ważne, że WMC należy do grupy nowoczesnych ośrodków medycznych w tym rejonie kontynentu, które regularnie wdrażają unikatowe procedury medyczne, odpowiadające światowym standardom.

Warsaw Medical Center jest wyjątkowym miejscem na mapie usług medycznych w tej części Europy, a to dlatego, że tutaj właśnie niesie pomoc potrzebującym doświadczony zespół specjalistów, w znakomitej większości nie mających sobie równych jeśli chodzi o wyniki w leczeniu.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę