Kwas hialuronowy na ratunek stawom

22.01.2018
Autor: WMC

Przyjmujący w Warsaw Medical Center  lek. med. Paweł Gidziński ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i przeciwdziałaniu postępującym zmianom degeneracyjnym i zwyrodnieniowym, które nieleczone - skutkują nieodwracalnym zniszczeniem stawów. W uzasadnionych przypadkach nasz specjalista z sukcesami stosuje celowane terapie z udziałem kwasu hialuronowego.

Lek. med. Paweł Gidziński  dokładnie analizuje etiologię problemów każdego pacjenta, rodzaj schorzenia i poziom zaawansowania procesu chorobotwórczego. To oczywiste, bo optymalnego efektu zastosowania kwasu hialuronowego nie uzyska się traktując iniekcję jako standardowy zabieg kosmetyczny.

Podanie kwasu hialuronowego osobom młodym może dać znakomite rezultaty. Szansę daje, bliskie naturalnemu, odżywienie chrząstki, regeneracja warstwy smarującej i wyściełającej strukturę stawu. W efekcie pacjenci liczyć mogą na ustąpienie bólu oraz szybki powrót do pełnej sprawności.

U osób starszych podanie kwasu hialuronowego pozwala zmniejszyć odczucia bólowe i poprawić zakres ruchomości stawu.

Kwas hialuronowy nie jest jednak antidotum na wszelkie bolączki, te literalne i te w przenośni. W zaawansowanym stadium choroby trudno o odbudowę chrząstki szklistej. W tym przypadku rolą iniekcji jest efektywne spowolnienie procesów degeneracyjnych.

Więcej o zastosowaniu kwasu hialuronowego w schorzeniach stawów czytaj w materiale Zwyrodnienie stawów to diagnoza, nie wyrok

Masz problemy ze stawami, szukasz mądrej rady i liczysz na skuteczną terapię? Umów się na konsultacje z lek. med. Pawłem Gidzińskim.

Masz pytania? Napisz do Pawła Gidzińskiego.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę