Koronawirus: w WMC bezpiecznie

12.03.2020
Autor: WMC

To truizm - COVID-19 atakuje tam, gdzie jest ignorowany. W Warsaw Medical Center nie bagatelizujemy zagrożenia. Chociaż od zawsze nasze działania podporządkowane są podstawowej zasadzie „postępuj tak, jakby każdy z pacjentów był zakażony”.

W WMC higiena najważniejsza

Chcielibyśmy poinformować, że w Warsaw Medical Center podjęte zostały wszelkie środki, zapewniające bezpieczeństwo zarówno wszystkim naszym pacjentom, ale także pracownikom WMC.

Udostępniamy efektywne środki odkażające, wszelkie powierzchnie czyszczone i dezynfekowane są ze wzmożoną częstotliwością (aczkolwiek zawsze robiliśmy to zgodnie ze wszelkimi wymogami sanitarnymi).

Wprowadzone zostały dla personelu medycznego oraz administracyjnego ścisłe zasady postępowania w przypadku wystąpienia podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV2.

Koordynatorem programu działań przeciwepidemicznych w Centrum jest doświadczony lekarz Andrzej Sawoni, dyr. ds. medycznych WMC. Śledzi on sytuację i będzie natychmiast reagował na każdy sygnał wymagający interwencji.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa hospitalizowanym pacjentom - ograniczono odwiedziny bliskich i znajomych (przebywających na oddziale przez jeden dzień – nie wolno odwiedzać, a każdy pacjent wymagający dłuższego pobytu w WMC – musi wskazać tylko jedną osobę, która może się kontaktować z nim osobiście).

Oczywiście inaczej podchodzimy do naszych najmłodszych pacjentów - umożliwiamy rodzicom towarzyszenie dziecku podczas pobytu w WMC.

Monitorując sytuację i wdrażając procedury zaradcze - zapewniamy, że wszyscy specjaliści WMC konsultują bez zmian, a zabiegi również odbywają się planowo.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę