FB Warsaw Medical Center: pierwszy tysiąc za nami

15.05.2019
Autor:

Nie zabiegaliśmy o to w specjalny sposób, a tutaj - nieco niepostrzeżenie - przekroczyliśmy pierwszy tysiąc polubieni na Facebooku. To miła okoliczność, aby podziękować wszystkim użytkownikom Facebooka, którzy znaleźli czas, ale i mieli powód, aby przynajmniej od czasu do czasu nam towarzyszyć. Dziękujemy.

Warsaw Medical Center na Facebooku

Na naszym profilu staramy dzielić się wiedzą dotyczącą różnych aspektów zdrowia. Najczęściej są to informacje z ostatniej chwili, które w nowym świetle przedstawiają to w jaki sposób medycyna ocenia (zawsze z perspektywy nauki) to co jest ważne dla ludzkiej kondycji fizycznej i psychicznej. Nie piszemy o pseudodkryciach pseudoautorytetów, na których „prawdy” co i raz można natrafić w mediach społecznościowych. Za każdym razem podajemy źródła informacji, a w znakomitej większości są to naukowcy pracujący w wiodących ośrodkach medycznych. Czy zawsze zatem to co publikują jest prawdą? Wierzymy, że tak, ale zdajemy sobie sprawę, że nauka, szczególnie ta dotycząca aspektów medycznych, wciąż pełna jest fascynujących zagadek. Idziemy śladami tych, którzy nie boją się stawiać trudnych pytań, a gdy taka okoliczność występuje – nie boją się czasami powiedzieć po prostu „nie wiemy”.

Warsaw Medical Center, jako ośrodek medyczny, w którym pracują lekarze z najwyższą specjalistyczną wiedzą, nie stara się wmawiać pacjentom, że bez względu na okoliczności wszystko pójdzie „jak z płatka”. Ważne, żeby zawsze postawić właściwą diagnozę, zaordynować optymalne leczenie, przynoszące pożądane efekty i dopilnować, aby wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. W znakomitej większości przypadków taka sekwencja postępowania przynosi powrót do pełni zdrowia. To zawsze najwyższa nagroda dla każdego lekarza.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę