Dr n. med. Robert Adamowicz: specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii

05.03.2019
Autor: WMC

Dr n. med. Robert Adamowicz należy do wąskiego grona najbardziej doświadczonych lekarzy, których wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie, uzupełnione wrodzoną empatią – dają ciężarnym pewność co do pomyślnego rozwiązania i to niezależnie od przebiegu ciąży.

Dr n. med. Robert Adamowicz

Pacjentki, prowadzone przez dr. n. med. Roberta Adamowicza, dzięki jego fachowej opiece, popartej wieloletnią praktyką w najlepszych warszawskich szpitalach ginekologiczno – położniczych, mają zapewnioną najlepszą opiekę w trakcie ciąży i połogu.

Szeroka wiedza medyczna i doświadczenie zawodowe to najważniejsze atuty lekarza, prowadzącego ciążę, aspekty ważne, ale nie jedyne. W przypadku dr. n. med. Roberta Adamowicza, zalety te uzupełnione są o troskliwe podejście do pacjentek, co jest niezmiernie istotne dla dobrostanu ciężarnych. To oczywiste, bo dla kobiet w ciąży, a w szczególności tych, u których zdiagnozowano powikłania - świadomość, że pieczę nad porodem i całą opiekę okołoporodową będzie sprawowała osoba empatyczna, o niezwykle bogatym dorobku zawodowym - ma istotny, pozytywny aspekt psychologiczny, którego wagi w trakcie ciąży nie sposób bagatelizować.

Obszar aktywności zawodowej:
- prowadzenie ciąży, w tym zagrożonej, przygotowanie ciężarnej do porodu, opieka okołoporodowa;
- diagnostyka i leczenie schorzeń narządów płciowych (także onkologia ginekologiczna).

***

Dr n. med. Robert Adamowicz pełni funkcje konsultanta i zastępcy kierownika Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny, przy ul. Madalińskiego w Warszawie (w szpitalu ukierunkowanym na opiekę ginekologiczną i prowadzenie kobiet w ciąży). Wcześniej pracował także w Warszawie m.in. w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim oraz w Instytucie Matki i Dziecka.

Od 1978 r. posiada II stopień specjalizacji, a w 1990 uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 1970 r. ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego).

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 19.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę