Bardziej komfortowo do Warsaw Medical Center

29.04.2019
Autor: WMC

Nie przypuszczaliśmy, że będziemy tak kibicować drogowcom, aby wreszcie zakończyli prace modernizacyjne.Chodziło jednak o przebudowę ulicy Marynarskiej, prowadzącej wprost do ulicy Wynalazek, przy której pod numerem 4 usytuowane jest Warsaw Medical Center. Wreszcie cierpliwość nasza, a przede wszystkim naszych pacjentów - została nagrodzona.

Wjazd na parking WMC przy ul Wynalazek 4 w Warszawie

Komfortowe warunki dojazdu do ulicy Wynalazek od strony Marynarskiej okupione były długimi miesiącami niedogodności (prace modernizacyjne ulicy Marynarskiej rozpoczęły się pod koniec sierpnia 2016 r.). Tym bardziej cieszy powrót do normalności, a w zasadzie do stanu zdecydowanie korzystniejszego od wcześmniejszej "normalności".

Po uruchomieniu południowej jezdni ul. Marynarskiej otwarty został wyjazd z ul. Wynalazek na arterię oraz skręt w ul. Wynalazek z ul. Marynarskiej od strony trasy ekspresowej. Uruchomione zostały także dwa przystanki autobusowe, wybudowane przy jezdni południowej. Nie zmieniła się dotychczasowa lokalizacja przejść dla pieszych. .

Zarówno w tym przejściowo gorszym, jak i obecnym, korzystniejszym dla kierowców czasie Warsaw Medical Center niezmiennie dba o komfort pacjentów. Do ich wyłącznej dyspozycji wydzielony jest przy siedzibie WMC parking z dużą liczbą miejsc postojowych.

Zarówno zmotoryzowanych, jak i korzystających z transportu publicznego zapewniamy, że dojazd do WMC stał się bezproblemowy.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt od pon. do piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176; 608 006 106; 608 006 108

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Anna Kazimierska

Dział farmacji

K. Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę