lek. med. Tomasz Drewniak

Doktor przeprowadza operacyjne leczenie dzieci w zakresie chirurgii ambulatoryjnej m.in. przepukliny pachwinowe, pępkowe, kresy białej, operacje wnętrostwa, wodniaków jądra, powrózka nasiennego, operacje stulejki, wycięcia wędzidełek języka, operacje torbieli i przetok szyi, wyrośli przedusznych, usuwanie zmian skórnych i podskórnych, znamion barwnikowych, operacje wrastających paznokci.

Konsultuje pacjentów pediatrycznych w wieku 0 -18 roku życia w pełnym zakresie chirurgii dziecięcej z wyjątkiem: ortopedii, kardiochirurgii i neurochirurgii.

Włada językami: angielskim, rosyjskim, hiszpańskim.

***

70 proc. życia spędza w pracy. W wolnych chwilach, których z natury rzeczy nie ma zbyt wiele, zwiedza świat. Fascynują go inne kultury. Odreagowuje codzienny stres przypisany lekarzowi chirurgowi chodząc do kina, teatru. Chwile relaksu znajduje także na działce. Lubi długie spacery po lesie. Duża czyta i niekoniecznie literaturę fachową.

***

W przestrzeni internetu można znaleźć wiele pozytywnych opinii o Tomaszu Drewniaku. Poznajmy kilka z nich:

Miły, kulturalny lekarz. Poświęca czas rodzicom na wyjaśnienie i ich pytania. Dziękujemy za wykonany zabieg dywulsji u synka, licząc na równie sympatyczną dalszą współpracę. Rodzice Kacperka K.

Rewelacja złoty człowiek, Lekarz z powołania!!! Chce pomagać, a nie pokazywać swojej mądrości. Gdyby nie on, to moi synowie niepotrzebnie by się nacierpieli. Za coś takiego nie wiem czy da radę się odwdzięczyć, bo to jest wdzięczność nieskończona. Panie Doktorze wielkie podziękowania. Tacy ludzie jak Pan powinni żyć wiecznie, żeby pomagać wiecznie.

Mama Antosia i Kacperka

Rewelacja !!!!! Przemiły, przesympatyczny człowiek, fantastyczny fachowiec. Rewelacyjnie dogaduje się z małymi pacjentami, jak również z ich nierzadko roztrzęsionymi, wystraszonymi rodzicami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że trafiłam z synem do doktora Drewniaka.

Joanna i Olaf

image
Masz pytanie? Napisz do mnie.
Odpowiedź zostanie przesłana na wskazany adres mailowy lub telefonicznie
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę