WMC przyjazne pacjentom

19.02.2019
Autor: WMC

Czego oczekuje pacjent mający problemy ze zdrowiem? Przede wszystkim pomocy medycznej na najwyższym poziomie, trafionej diagnozy, skutecznego i jak najmniej uciążliwego procesu leczenia - co ważne - prowadzonego z empatią i ze zrozumieniem potrzeb chorego. Coś jeszcze? Zdecydowanie tak. Chodzi o stworzenie takich warunków, aby problemy towarzyszące procesem terapeutycznym w jak najmniejszym stopniu absorbowały pacjentów. Myśląc o wygodzie osób leczonych w WMC oddaliśmy do ich dyspozycji karetkę.

Specjalistyczny pojazd służy przede wszystkim chorym z dysfunkcjami ruchu, osobom będącym przed, bądź bezpośrednio po zabiegach: ortopedycznych, neurochirurgicznych, kręgosłupa. Nie tyle chodzi o przewóz rekonwalescenta w komfortowych warunkach do domu lub z domu, na przykład na zmianę opatrunku, co o to, aby transport odbywał się w sposób całkowicie bezpieczny dla pacjenta, a zatem w pozycji wymaganej procesem terapeutycznym.

Korzystający z usług WMC nie muszą zatem kłopotać zagadnieniami logistycznymi lub absorbować nimi swoich bliskich -  to dodatkowe wyzwanie bierzmy na siebie.

Ubolewamy, ale możliwość taka, niestety nie jest dostępna w przypadku realizowania świadczeń w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Wynalazek 4, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 23 1090 1753 0000 0001 3398 2481

Dział kadr i księgowości

Beata Boruta

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Dojazd do Warsaw Medical Center. Tramwaje: 17, 18, 31 (przystanek Wynalazek). Autobusy: 165, 189, 317, 365, 401, 504 (przystanek Postępu). Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę