Większa rodzina Warsaw Medical Center

24.01.2018
Autor: WMC

- Ostatnio dołączyło do nas kilku lekarzy, którzy chociaż reprezentują różne dziedziny medycyny, mają jedną - przynajmniej dla mnie - niezwykle ważną, wspólną cechę - dla całej czwórki praca jest spełnieniem marzeń o wykonywaniu zawodu, zawodu który daje prawo, przywilej i radość niesienia pomocy pacjentom zmagającym się z przeciwnościami losu - mówi Jolanta Grajczyk, prezes WMC.

- To właśnie gruntowna wiedza, jakiej tylko nieliczni dosięgają w trakcie długoletniej kariery zawodowej, ale i osobowość pełna empatii, a przede wszystkim wymierne sukcesy w leczeniu setek pacjentów - sprawiły, że z dużą radością zaprosiłam właśnie te osoby do współpracy - wskazuje prezes WMC.

- Łączy nas jeden cel – tworzenie przestrzeni, w której nie ma miejsca na zmęczenie, wypalenie zawodowe, bezradność, tacy lekarze budują wiarę w siłę medycyny w to, że tam gdzie jest pasja nie ma sytuacji, w których bezradnie rozkładamy ręce. Poznajmy nowych członków rodziny Warsaw Medical Center, z której jestem autentycznie dumna - zachęca Jolanta Grajczyk.

Diagnostyka obrazowa
dr. n. med. Marcin Grzebyk

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
lek. med. Paweł Gidziński,
dr. n. med. Krzysztof  Rzewuski,
lek. med. Tomasz Świdrowski,  

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Wynalazek 4, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 23 1090 1753 0000 0001 3398 2481

Dział kadr i księgowości

Beata Boruta

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Dojazd do Warsaw Medical Center. Tramwaje: 17, 18, 31 (przystanek Wynalazek). Autobusy: 165, 189, 317, 365, 401, 504 (przystanek Postępu). Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę