Dr Ewa Piacentile wprowadza do WMC światową stomatologię

09.03.2020
Autor: WMC

Dr Ewa Piacentile specjalista z zakresu ortodoncji i endodoncji legitymuje się 40-letnim doświadczeniem w zawodzie, doświadczeniem zdobytym we współpracy z największymi autorytetami światowej stomatologii. Przez szereg lat kształciła się na kierunkach lekarskim i stomatologicznym uniwersytetów medycznych w Padwie i Nowym Jorku. Teraz chce, we współpracy z WMC, dzielić się wiedzą z mniej doświadczonymi zawodowo koleżankami i kolegami.

Dr Ewa Piacentile

Dr Ewa Piacentile wieloletnią pracę z pacjentami realizowała z reguły w ścisłej współpracy z najlepszymi specjalistami z Włoch i USA. Zdobyła za granicą szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności, którymi chciałaby się teraz podzielić z osobami gotowymi na realizowanie ambitnych wyzwań w zawodzie lekarza dentysty.

- Mam stałe, ścisłe kontakty z przedstawicielami wiodących włoskich i amerykańskich ośrodków, specjalizujących się przede wszystkim w procedurach z zakresu ortodoncji i endodoncji.

- Dzięki takim, cały czas bliskim zawodowym kontaktom - mam okazję wesprzeć moich rodaków w rozwoju kariery zawodowej, w oparciu o współpracę z najlepszymi fachowcami, których nazwiska wiele znaczą we współczesnej stomatologii. Chciałabym wspierać kooperację, dzięki której koleżanki i koledzy z Polski będą mieli okazję nauczenia się tego co stanowi dzisiaj o postępie w światowej implantologii, ortodoncji i endodoncji - przekonuje dr Ewa Piacentile.

- Liczę, że uda mi się stworzyć, na przykład razem z Warsaw Medical Center, coś na wzór ośrodka konsultacyjnego, w którym w formule wizytującego mistrza mogliby przekazywać praktyczną wiedzę specjalnie zapraszani goście z zagranicy - najlepsze autorytety w branży. Ze strony polskiej zależy mi na współpracy z dentystami otwartymi na nowe wyzwania, stale podnoszącymi poziom merytorycznej wiedzy.

O tym, że zaangażowanie dr Ewy Piacentile w ten projekt przyniesie oczekiwane rezultaty można być pewnym, biorąc pod uwagę jej determinację w realizowaniu nie tylko zawodowych celów. Dr Ewa Piacentile jest aktywną działaczką polonijną, ma szerokie kontakty nie tylko w świecie medycyny, ale także wśród polityków i działaczy społecznych w Polsce i poza nią.

 

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Puławska 488, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 74 1020 1127 0000 1602 0370 2420

Dział kadr i księgowości

Marzena Wikieł

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę