Spodziectwo: praca WMC wysoko oceniana

10.08.2020
Autor:

Niech mówią co chcą, byle nie przekręcali nazwiska – ta ironiczna maksyma dotyczy głównie świata celebrytów. Z pewnością bardzo daleko od takiego poglądu są ci, którzy reprezentują zawody zaufania publicznego, a do tej grupy należą lekarze. Nie, nie chodzi o to, aby w oparciu o pozytywne oceny, tworzyć nadmiernie rozbudowane ego medyka. Tak naprawdę - to w jaki sposób pacjenci postrzegają efekty pracy lekarza jest w najmniejszym stopniu pochodną jego aparycji, uroku, czaru osobistego. Dobry lekarz to ten, który jest w stanie skutecznie pomóc pacjentom w ich zmaganiach z chorobą.

lek. med. Jerzy Czyż specjalista od spodziectwa w WMC

Do Warsaw Medical Center trafia ściśle określona grupa osób, ma ona jedno oczekiwanie – liczy na skuteczną pomoc medyczną. Znaczący odsetek tych osób to rodzice dzieci, obciążonych spodziectwem. Ich celem jest umówienie konsultacji z lek. med. Jerzym Czyżem. Jest on jednym z nielicznych specjalistów w Polsce na co dzień realizującym nie tylko rutynowe, ale i najbardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne.

Dla lekarza najmilszą nagrodą jest uśmiech wyleczonego dziecka. Niekiedy takie podziękowanie przybiera postać postów pisanych ręką rodzica, który czuje potrzebę podzielenia się swoimi odczuciami z innymi. Świat mediów społecznościowych taką chęć dokumentuje.

Szereg komentarzy dotyczących pracy lek. med. Jerzego Czyża znajduje się na portalu znanylekarz.pl. Zacytujmy kilka, które odnoszą się do pracy tego lekarza w Warsaw Medical Center.

Mama Julka
Użytkownik zweryfikowany
28 lipca 2020
Z pełną odpowiedzialnością polecam konsultacje u dr. Czyża, a mam w tej materii doświadczenie, byliśmy już u czterech specjalistów na terenie całej Polski. Doktor, mimo ze był spóźniony po przedłużonej odbytej operacji na drugim końcu Warszawy, nie skracał konsultacji, tylko poświecił nam tyle czasu ile było potrzeba żeby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Spędziliśmy w gabinecie grubo ponad 30 min. Doktor spokojnie, po ludzku zbadał dziecko, zdiagnozował problem, zaproponował leczenie, wyjaśnił wszystkie za i przeciw operacji, przebieg zabiegu, możliwe komplikacje, odpowiedział na wszystkie moje wcześniej wypisane na kartce pytania. I wątpliwości, a trochę ich było. Dzięki tej wizycie w końcu patrzę optymistycznie w przyszłość, za co dziękuje.

Iwona Sawińska
Użytkownik zweryfikowany
22 lipca 2020
Podczas wizyty pan doktor udzielił wyczerpującej informacji na temat przebiegu operacji i możliwych, choć rzadkich powikłań. Wyjaśnił dokładnie cały proces leczenia, cierpliwie odpowiadając na wszystkie nasze pytania. Tym samym wzbudził nasze zaufanie i wiarę w pomyślny przebieg leczenia. Operacja syna już niedługo, jednak jesteśmy dobrej myśli. Dziękujemy za wzięcie pod swoje skrzydła naszego syna.

Pacjent01
Użytkownik zweryfikowany
12 czerwca 2020
Lekarz fachowo i pewnie tłumaczy, wzbudza zaufanie, życzliwy w stosunku do pacjentów. Gdybyśmy trafili do niego wcześniej na pewno synek już byłby dawno po operacji...

Asia1986
Użytkownik zweryfikowany
Jestem zachwycona, Doktor Czyż konkretnie i fachowo zaopiniował problem u mojego dziecka, a co najważniejsze zrobił to kierując się dobrem dziecka, najlepszą wiedzą i zdrowym rozsądkiem...inny lekarz, skądinąd też zdolny chirurg, proponował dziecku operację, która poza uszczupleniem mojego budżetu o kilka tysięcy, nic by nie wniosła...poza bólem i narkozą...A problem u mojego dziecka sam zniknie, trzeba tylko trochę poczekać. Dziękuję, Panie Doktorze!

Pozostałe aktualności
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

We invite you to fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt pon. - piąt. 7.00 - 18.00 tel. 22 69 00 176

,
,
,
Szpital: 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę tel. 608 006 109
Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Wynalazek 4, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, account number: 23 1090 1753 0000 0001 3398 2481

Dział kadr i księgowości

Beata Boruta

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek

Recepcja

Recepcja umawianie wizyt

Lokalizacja

Dojazd do Warsaw Medical Center. Tramwaje: 17, 18, 31 (przystanek Wynalazek). Autobusy: 165, 189, 317, 365, 401, 504 (przystanek Postępu). Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę