Jarosław Jakimowicz o przewlekłym zapaleniu zatok

17.04.2018
Jarosław Jakimowicz źródło: Wikipedia

Niewiarygodne, ale okazuje się, że u aktora Jarosława Jakimowicza nie udało się zdiagnozować przewlekłego zapalenia zatok przez … 15 lat. Dla kogoś kto nie zmagał lub nie zmaga się z tą chorobą stwierdzenie takie może być co najmniej dziwne. Dla cierpiących historia odtwórcy głównej roli w „Młodych Wilkach” może być pouczająca.

Jarosław Jakimowicz o swojej chorobie opowiadał w „Pytaniu na śniadaniu” emitowanym w TVP 2 17 kwietnia 2018 r.  

Oto wyznania aktora.

Ciągle miałem przytkany nos, nie mogłem odetchnąć pełną piersią, nieustannie bolała mnie głowa, notorycznie żyłem z podwyższoną temperaturą, tygodniami towarzyszył mi katar. Było oczywiste, że tli się w moim organizmie stan zapalny.

Badano mnie wielokrotnie, robiono wymazy, poszukiwano bakterii, leczono na alergię. Nawet tomografia komputerowa zatok nie dawała właściwej odpowiedzi, bo była nieprawidłowo zinterpretowana.

Na szczęście Jarosław Jakimowicz w końcu został należycie zdiagnozowany i w kwietniu przeszedł zabieg udrożniania zatok. Zaledwie po tygodniu od małoinwazyjnej operacji czuje się znakomicie. Twierdzi, ze nie pamięta kiedy ostatnio mógł tak swobodnie oddychać.

***

Trzeba wyraźnie powiedzieć, że Jarosław Jakimowicz nie był leczony w WMC, jednak tutaj właśnie pracują znakomici fachowcy, prekursorzy nowoczesnych metod udrożniania zatok, którzy skutecznie pomogli wielu osobom zmagającym się od lat z przewlekłym zapaleniem zatok.

Pisaliśmy o tym m.in. w materiale Balonikami w chore zatoki

Technika leczenia stosowana w WMC należy do najmniej inwazyjnych metod wykorzystywanych w tego typu schorzeniach.

Znakomitymi specjalistami są:

dr hab. n. med.Tomasz Gotlib, związany z Kliniką Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. podczas staży i kursów we Włoszech, Niemczech i Czechach.

dr n. med.Kornel Szczygielski, wybitny specjalista otolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem wzbogacanym m. in. w: Holandii, USA, Austrii, Niemczech i Libanie.

Pozostałe artykuły
Kontakt

Chcemy, aby WMC było miejscem wsparcia dla tych wszystkich, którzy szukają medycznej usługi na najwyższym fachowym poziomie. Obiecujemy, że nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Szczególnie zadbamy o osoby bezradne i zagubione, które wobec problemu natury zdrowotnej (swojego lub swoich najbliższych) nie uzyskały dotychczas skutecznej pomocy medycznej.

Zapraszamy na fanpage

  • facebook
  • twitter
  • google+
  • YouTube

Recepcja umawianie wizyt

,
,
,
Warsaw Medical Center
Warszawskie Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Wynalazek 4, 02-677, Warszawa , NIP: 113-27-28-590, REGON: 141454750, nr konta: 63 8923 0008 0028 4501 2012 0001

Dział kadr i księgowości

Beata Boruta
faks 22 201 07 74

Dział farmacji

Katarzyna Garncarek
faks 22 201 07 74

Dział techniczny

Damian Konopko
faks 22 201 07 74

Lokalizacja

Dojazd do Warsaw Medical Center. Tramwaje: 17, 18, 31 (przystanek Wynalazek UWAGA ze względu na remont ul. Marynarskiej - tramwaje nie kursują, w zamian funkcjonuje zastępcza komunikacja autobusowa Z1). Autobusy: 165, 189, 317, 365, 401, 504 (przystanek Postępu). Osoby dojeżdżające samochodami mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking z dużą liczbą miejsc postojowych. Warsaw Medical Center nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na terenie parkingu.

Napisz do nas

Napisz do nas
Masz problem zdrowotny? Napisz, pomożemy także Tobie.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Newsletter
Bądź na bieżąco, wiedza jest sprawdzonym przyjacielem Twojego zdrowia.
Podaj poprawny e-mail
Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę